Salı

Tru Eco Beyond Alışveriş Ürün İnceleme

Merhaba :)

Bugün sizlere aslında yaklaşık 7 ay önceki alışverişimden bahsedeceğim. Ürünleri alalı uzun süre olduğu için ikisininde dibi göründü ben de artık ürünlerle ilgili yorum yapabileceğimi düşünüyorum :)İlk önce beyond markası L&G 'nin çıkarttığı ve tamamen doğal içeriklere sahip güney koreye ait bir marka. Ben bunu Kayseri 'deki forum avm alışverişinde aldım benim bildiğim ankarada ve istanbulda da mağazaları bulunmakta. Bunun dışında internet sitelerinde satışı bulunmakta. Özellikle trendyolda arada sırada 3 al 2 öde gibi kampanyaları bulunmaktadır. Eğer bu markadan ürün almak istiyorsanız kesinlikle trendyoldaki indirimleri bekleyin en karlısı trendyoldaki indirimler oluyor. Mağazada genelde 2. ürüne %50 kampanyası var ben de bu indirimden yaralanarak almıştım. Aldığım ürünlerden bahsedecek olursam..

Beyond Apple Mint  Fresh Bubble Foam ( Yüz Yıkama Köpüğü)

Bu yüz yıkama köpüğünün içerisinde yeşil elma ve nane özleri var.Fazla yağı, makyaj kalıntılarını ve ölü derileri arındırdığını vaad ediyor. Üründe Paraben, silikon, kurşun gibi zararlı kimyasal maddeler, yapay koku ve renklendirici içermiyor. Aslında ben köpük şeklinde olan temizleyicileri sevmiyorum. Cildimi tam olarak arındırmadığını inanıyorum. Ama ürünün cildi çok güzel arındırdığını duyunca denemek istedim. Çok az miktarda bile gerçekten zengin içeriğe sahip. Cildi güzel temizliyor ve kesinlikle kurutmuyor. Ben ürünü genel olarak beğendim. Beyond markasının sevdiğim özelliği gerçekten ürünü tam dolduruyorlar. 150 ml ürün hala bitmedi ve kullanılmaya devam ediliyor. Ürünü ben 40 liraya almıştım indirim dolayısıyla ama indirimsiz alırsanız fiyatı 60 lira sanırım. Ürünü bir daha alır mısın diye soranlara alacağımı düşünmüyorum çünkü cildim akneye meyilli bir cilt maalesef ürün güzel temizliyor fakat ben PHA lı ürünlere yönelmeye düşünüyorum ama sizin böyle bir sorununuz yok ve içeriğe çok önem veriyorsanız bu ürün size göre. Ve gerçekten uzun sürede kullanımı mevcut olduğu için verdiğiniz paraya değer.

Beyond Soy Balancing Emulsion(Nemlendirici)

Bu esans çok bereketli bir ürün tam 140 ml ve ağzına kadar doluydu. Ben bu özelliğe çok dikkat ederim bazı markalar maalesef şu kadar ml deyip 4 te 1 ini doldurmuyorlar :( Ürünün şu an dibi görünüyor bende. O yüzden gönül rahatlıyla yorumlarımı paylaşabilirim. Ürün soya proteinleri içeriyor. Bu sayede cildin kaybettiği proteinleri ve lipidleri tekrar oluşturduğunu vaad ediyor. Ve bx kompleks sayesinde cilttezamanla oluşmuş lekeleri açtığını söylüyor. Ürün kuru ciltliler için öneriliyor. Ben sivilce lekerimden şikayet ettiğim için kadın bu ürünü tavsiye etti bana. Güzel nemlendiriyor az miktarda almanız yeterli ve uzun süre kullanımı var. Cilt lekerimde maalesef hiçbir açılma olmadı. Açıkçası ürünü bayılarak kullanmıyorum. Sadece nemlendirmek için güzel bir ürün.

Ayrıca Beyond maskelerini anlattığım yazılarımı da okumak isterseniz tık ve buraya tık

Evet benim beyond markasına ait deneyimim böyle oldu herkese sevgiler..
beyond soy balancing emulsion

beyond ürünleri kullananlar

True Eco Beyond Markası

Beyond  Apple mint Fresh Cleansing Foam

Beyond yüz yıkama jeli

Beyond yüz yıkama köpüğü

Beyond ürünleri kullananlarHiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...